سوالات متداول

بازدید کننده گرامی، در صورتی که پاسخ سوالات خود را در این بخش پیدا نکردید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا اکسپرت گرام؟

اکسپرت گرام یک سایت مرجع برای متخصصین در حوزه فناوری اطلاعات، از سراسر ایران می باشد. هدف اکسپرت گرام این است که متخصصین در یک حوزه خاص، راحت تر بتوانند یکدیگر را پیدا کنند و سایر افراد نیز برای دستیابی به یک فرد متخصص با دانش خاص، می توانند از این سایت بهره ببرند.

چه کسانی باید در اکسپرت گرام ثبت نام کنند؟

تمامی افرادی که در سطوح مختلف آموزشگاهی، شرکتی و فریلنسری فعالیت دارند، می توانند در این سایت ثبت نام نمایند.

چرا باید در اکسپرت گرام ثبت نام کنیم؟

با ثبت نام در اکسپرت گرام می توانید دانش و شغل خود را معرفی نمایید. در اکسپرت گرام این مزیت وجود دارد که در صورت نیاز به تخصص شما، با استفاده از هشتگ ها و جستجو در استان های مختلف می توان به متخصص موردنظر دستیابی پیدا کرد.

چگونه در بخش فریلنسر ثبت نام کنیم؟

در صفحه اصلی روی گزینه ورود/ثبت نام کلیک کنید. گزینه فریلنسر را انتخاب کنید تا وارد صفحه ثبت نام شوید. برای اطلاع از نحوه ثبت نام در سایت اکسپرت گرام، راهنمای ثبت نام را مطالعه کنید.

چگونه در بخش شرکت ها ثبت نام انجام دهم

در صفحه اصلی روی گزینه ورود/ثبت نام کلیک کنید. گزینه شرکت را انتخاب کنید تا وارد صفحه ثبت نام شوید. برای اطلاع از نحوه ثبت نام در سایت اکسپرت گرام، راهنمای ثبت نام را مطالعه کنید.

چگونه در بخش آموزشگاه ها ثبت نام انجام دهم

در صفحه اصلی روی گزینه ورود/ثبت نام کلیک کنید. گزینه آموزشگاه را انتخاب کنید تا وارد صفحه ثبت نام شوید. برای اطلاع از نحوه ثبت نام در سایت اکسپرت گرام، راهنمای ثبت نام را مطالعه کنید.