قانون 1

درباره وب سایت

اکسپرتگرام یک وبسایت جامع فریلنسرها، شرکت‌ها و آموزشگاه‌ در زمینه فناوری اطلاعات است. در این راستا می تواند هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این شرکت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، حتما به کاربران اطلاع رسانی می شود اما این امر که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید، بر عهده شما گذاشته شده است.

لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود. لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وبسایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل Email:info@expertgram.ir با ما در میان بگذارید.

قانون 2

ثبت نام برای استفاده از وبسایت
1-2 نخستین گام برای دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:
– نام و نام خانوادگی
– آدرس ایمیل
– شماره تلفن
– آدرس
2-2 لازم است هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.
3-2 زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وبسایت خواهید شد. به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا می‌شود.
4-2 اگر شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر از جمله کشورهایی که در آن ساکن هستید، از دریافت خدمات منع شده باشید، مجاز به استفاده از وبسایت نخواهید بود.
5-2 اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می‌شود. بنابراین جای هیچگونه نگرانی بابت اطلاعات شخصی شما نیست.
6-2 برای ثبت نام در سایت شما باید هزینه ثبت نام را واریز نمایید تا عضو سایت شوید و بتوانید از خدمات آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که این مبلغ پس از واریز غیرقابل عودت می باشد.

قانون 3

تعهدات کاربران
1-3 شما به عنوان عضو وبسایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:
– استفاده شما از وبسایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا دستورالعملهای قانونی در حوزه های مربوطه ممنوع نشده یاشد.
– شما مسئولیت فردی برای حفاظت از رمز و آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.
– هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما میپذیرید که بلافاصله این شرکت را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده اید مطلع سازید.
– شما متعهد میشوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمی نمایید.

2-3 استفاده از وبسایت و مطالب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:
– برای اهداف غیر قانونی
– برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی
– برای نقض مقررات داخلی و بین المللی
– برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
– برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
– برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده
– برای آپلود یا انتقال ویروسها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایتهای دیگر و یا اینترنت تاثیر میگذارد.
– برای جمعآوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
– برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی
– برای دخالت در سرویسهای امنیتی
اکسپرتگرام این اجازه را دارد که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهد.

قانون 4

محدودیت مسئولیت
1-4 این شرکت هیچ گونه مسئولیتی برای محتوای و خدمات کاربران ثبت نام شده در وبسایت اکسپرت گرام را ندارد.
2-4 لینک‌های ثالث موجود در این وبسایت ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این شرکت وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و مسئولیت کار با آن سایت‌ها برعهده کاربران است.