6 ایده پردرآمد اینستاگرام

6 ایده پردرآمد اینستاگرام

6 ایده پردرآمد اینستاگرام: اکثر افراد به دنبال کسب درآمد هستند اما راه آن را بطور واضح نمی دانند. برخی هم کسب و کاری دارند اما از فروش کم و کم بودن میزان درآمد شاکی هستند. در دنیای فعلی بیشتر از هر زمانی می توان به کسب درآمد از طریق فضای مجازی پرداخت به شرط آن که راهکار و روش درست استفاده از آن  را بدانید. برخی تصور میکنند که در اینستاگرام جایی برای خرید و فروش ندارد در حالی که بیشترین میزان خرید و فروش در اینستاگرام شکل می گیرد!

اما این امر چطور ممکن می شود؟! قبل از هر کاری باید در پیج اینستاگرام خود محصولی را به رایگان عرضه کنید و در اختیار کاربران قرار دهید تا کاربران شما را دنبال کنند. به دنبال آن اعتماد شکل می گیرد و پس از آن که کاربر اعتماد کرد محصولی که برای فروش عرضه کنید را از شما خریداری می کند. اینکه چه موضوعی را انتخاب کنید مهم است اما مهمتر آن است که در کسب و کارتان خلاقیت مخصوص به خود را داشته باشید. چرا که کپی کردن را همه می دانند.

ایده اول

اولین ایده از 6 ایده پردرآمد اینستاگرام این است که بدانید همه برای سرگرم  شدن به اینستاگرام می آیند. بنابراین نکته مهمی که در کسب و کار خود باید رعایت کنید این است که بتوانید کاربر را سرگرم کنید. با محتوای خوب و کاربردی باید کاربر را جذب کنید و در کنار آن با خلاقیت داشتن در کار خود باید برای کاربر سرگرمی ایجاد کنید. کاری که در این زمینه می توان پیشنهاد داد، نقد کننده محصولات است. تمام آنباکسینگ (یا جعبه گشایی) در اینستاگرام در این دسته قرار دارند.

6 ایده پردرآمد اینستاگرام

نکته مهمی که در این ایده باید رعایت کنید این است که باید یک موضوع مشخص را برای اینکار انتخاب کنید. به عنوان مثال نمی توانید هم موبایل را بررسی کنید و هم محصولات آرایشی.

ایده دوم

دومین ایده از 6 ایده پردرآمد اینستاگرام، آشپزی و پخت و پز است. یک ایده خلاقانه و پولساز مخصوصا برای خانوم های خانه دار آشپزی است. افراد زیادی هستند که به دنبال رژیم و لاغری، یا حتی گیاهخواری هستند اما غذاهای در این زمینه را نمیشناسند یا دانش پخت ان را ندارند یا حتی چنین غذاهایی را پیدا نمی کنند. بنابراین با آموزش آشپزی می توانید به کسب درآمد خوبی بپردازید.

ایده سوم

سومین ایده جذاب و پردرآمد اینستاگرام، گردشگری تراول بلاگر است. در این موضوع اول از هر چیزی باید به سفر کردن علاقه داشته باشید تا بتوانید در مورد سفرهای خود محتوا تولید کنید. این ایده مخصوصا در زمان فعلی که در ایام کرونا به سر می بریم بسیار مورد استقبال قرار خواهد گرفت. آموزش بدهید که چطور می توان در کرونا به سفر رفت؟ مثلا یک گردش روزانه روی پشت بام خانه!

6 ایده پردرآمد اینستاگرام

ایده چهارم

میکاپ و بیوتی بلاگر یکی از 6 ایده پردرآمد اینستاگرام است. شاید فکر کنید کهدر شروع باید میکاپ یا آرایشگر حرفه ای باشید!! اما اینطور نیست و هیچ لزومی ندارد چنین اجباری برای خود بگذارید. شما در هر سطحی که باشید می توانید مخاطب خود را جذبب کنید. برای ایمان به صحت این مورد می توانید پست های اولیه بیوتی بلاگرها را مشاهد کنید.

ایده پنجم

یکی دیگر از ایده های پردرآمد در اینستاگرام عکس نوشته متن های خاص است. اگر بدانید که چه تعداد کاربر در طی روز به دنبال متن های خاص میگردند، از همین حالا شروع به این کار می کردید. هر متن و عکسی که در آن حال و احوال و مشکلات جوانان پیدا باشد، مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

ایده ششم

ژست عکاسی (استایلیست) یکی دیگر از 6 ایده پردرآمد اینستاگرام است. چه کسی هست که از ست کردن لباس یا تیپ های مختلف خوشش نمی آید؟! روزانه افراد بسیار زیادی صدها عکس می گیرند و به دنبال ژشت های مختلف برای عکاسی می گردند. یا نکات جال توجه در این زمینه که می تواند مخاطب زیادی را به خود جلب کند مثل به کدام سمت نگاه کنیم تا عکسمان زیباتر شود!

6 ایده پردرآمد اینستاگرام

در پایان به این نکات توجه کنید که تعامل با کاربر در اینستاگرام حرف اول را می زند. بنابراین سعی کنید به عنوان یک شخص کار خود را شروع کنید نه یک شرکت! و دیگر اینکه با یک موضوع کار خود را آغاز کنید و همزمان چندین موضوع مختلف را دنبال نکنید تا بتوانید با تمرکز کافی در همان حوزه به تولید محتوا بپردازید. ازآنجایی که لازمه پیشرفت سرگرم کردن کاربر است، بنابراین سعی کنید بیشتر محتوای رایگان و کمتر پولی تولید کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *